Video reklama

Výroba reklamních spotů od nápadu až po postprodukci. Video reklamy jsou skvělý prvek firemního marketingu - díky nim zesílí firemní značka. Video reklama může být produktová, imageová, animovaná, vtipná, i jako krátký zdroj zajímavých informací. Videoreklama Truewiev In-stream a Bumper ads přináší rychlé výsledky, když se ve správný čas použije jak na YouTube, tak i na firemní Facebook či Instagram. Videoreklamy bude doplněna o grafický prvek videa - thumbnail (obrázek v čase 0:01).

Video reklama Truewiev In-stream

Video reklama na YouTube je velmi efektivní. Reklamní spot se dá natočit velmi kvalitně s vyšším rozpočtem a nebo i nízkonákladově ze záběrů video bank, z firemních fotek a nebo může být sestříhaná z firemního videa a doplněna o reklamní packshot v rámci motion designu.

Bumper Ads reklama

Bumper ads videoreklama je krátké sofistikované reklamní sdělení - jedná se o 6ti vteřinový spot, který se nedá přeskočit. Ve svých chytrých telefonech dávají lidé přednost kratším video formátům a díky Bumper Ads můžete divákům předat celé sdělení, které bude vždy jasné a výstižné.

Animovaná video reklama

Videoreklamu umíme vytvořit i animovaně. Vtipným animovaným videospotem můžete oslovit své zákazníky poutavou a originální formou. Animovaná videoreklama může být samozřejmě jak Trueview In-stream, tak i jako Bumper Ads, která je ideální pro krátkou a vtipnou reklamu.

Copyright 2020 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz | GDPR | Cookies