Video reklama

Výroba video reklam od nápadu až po postprodukci. Video reklama je skvělý prvek firemního marketingu - díky ní zesílí firemní značka a přináší okamžité výsledky. Video reklama může být produktová, imageová, vtipná, i jako zajímavý zdroj praktických informací. Video reklama se vždy ve správný čas může použít jak na YouTube, tak v jiných formátech na firemní Facebook či Instagram.

Video reklama Truewiev In-stream

Video reklama na YouTube je velmi efektivní. Z počtu uživatelů si snadno najdete své cílové publikum podle věku, pohlaví, zájmů, polohy a dalších nabízených kritérií. Video reklama se dá vyrobit například i nízkonákladově ze záběrů video bank, z firemních fotek a nebo může být sestříhaná z firemního videa a doplněna o reklamní packshot v rámci motion designu.
Video reklama bude doplněna i o grafický prvek videa - thumbnail.

Video reklama Bumper Ads

Bumper ads reklama je krátké sofistikované reklamní sdělení - jedná se o 6ti vteřinovou video reklamu, která se nedá přeskočit. Na mobilních zařízeních dávají lidé přednost kratším video formátům a díky Bumper Ads můžete předat celé sdělení, které bude vždy jasné a výstižné. 
Video reklama Bumper Ads bude doplněna i o grafický prvek videa - thumbnail.

Poptávka

Potřebujete připravit

video reklamu či bumper ads?

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz