Reklamní kampaň pro online

Výroba moderní online reklamní kampaně. Se správným zacílením a v technologiích, jejichž hranice se neustále posouvají. Reklamní kampaň na internetu bude založena na propojení různých online kanálů, jejichž celkový součet bude efektivnější než jakákoli jednotlivá a samostatná reklama.
Online reklamní kampaň přináší okamžité výsledky a je vhodná například při prodejních akcích, při uvedení novinky na trh, atd. Díky reklamní kampani oslovíte vaše zákazníky i zákazníky vaší konkurence.
Naše reklamní kampaň se skládá ze 3 částí - videoreklama + PPC bannery + social media marketing.

01) Video reklama

V rámci reklamní kampaně video reklama zajistí, aby cílové publikum našlo reklamní sdělení např. na YouTube ve svých PC, i chytrých telefonech. Může být klasická jako TrueView In-stream se stopáží do 30s a nebo taky jako speciální rychlá video reklama Bumper Ads, která nejde přeskočit.
Pro internetovou reklamní kampaň bude video reklama hlavní částí a na ni budou navazovat další formáty z reklamní kampaně, jako jsou PPC reklamy nebo reklamy na sociálních sítích.

02) PPC bannery

PPC reklamy budou pro reklamní kampaň kompaktní s video reklamou a i díky tomu zákazníci s větší pravděpodobností kliknou na reklamu a nebo budou hledat vaši značku později. Umíme pro reklamní kampaň připravit i responzivní bannery, GIF bannery, Adform bannery či animované HTML5 bannery. PPC systémy pro ČR a SR jsou Google AdWords, Seznam Sklik a Etarget.

PPC reklamní kampaň

03) Sociální sítě

Díky sociálním médiím se připravovaná reklamní kampaň dostane přímo ke správným zákazníkům. Reklamní kampaň v rámci social media marketingu poskytuje pokročilé možnosti cílení. Reklamní kampaň na sociálních sítích je ideální hlavně pro 2 nejznámější - Facebook a Instagram.

Facebook

REKLAMY S PODROBNÝM ZACÍLENÍM

Facebook je pro reklamní kampaň v současnosti celosvětově platformou sociálních médií číslo jedna, takže pokud chcete zvýšit známost vaší značky, je facebook správnou volbou. Má moderní a zajímavé reklamní formáty, spoustu možností cílení reklamy na základě zájmů nebo chování. Pro navazující reklamní kampaň na facebooku vyrobíme tyto formáty: 

reklamní kampaň na facebooku

Instagram

INFORMACE PRO AKTIVNÍ UŽIVATELE

Díky reklamní kampani na Instagramu zvýšíte povědomí o vaší firmě, novém produktu a nebo například službě. poskytnete tak všem svým potenciálním zákazníkům
více informací o svých produktech či službách, čímž zvýšíte známost vaší značky. V rámci reklamní kampaně zvýšíte zároveň i prodeje nebo počet návštěv v kamenném obchodě.
Pro reklamní kampaň na Instagramu pečlivě vyrobíme tyto formáty:

  • Video reklama
  • Foto reklama
  • Rotující reklama
  • Reklama ve Stories

reklamní kampaň na instagramu

# VLASTNOSTI REKLAMNÍ KAMPANĚ

DÍKY NAŠÍ KAMPANI MŮŽETE ZÁKAZNÍKY OSLOVIT KREATIVNĚ

Video reklamy či Bumper Ads reklamy budou nejvýznamnějším formátem propagace. Video reklamou se uzpůsobí i bannerová část kampaně a stejně tak bude korespondovat i reklamní obsah na sociálních sítích. Při výrobě reklamní kampaně dodržujeme těchto 5 zásad:

  • Nejdůležitější je dobrý nápad a jeho kvalitní zpracování
  • Pečlivá příprava a pochopení zákazníka vede k nejlepším výsledkům
  • I s nižším rozpočtem vyrobíme videoreklamu např. ze záběrů videobank
  • Videoreklama musí být kompaktní se zbytkem reklamní kampaně
online reklamní kampaň

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz