Reklamní kampaň pro online

Výroba moderní online reklamní kampaně. Se správným zacílením a v technologiích, jejichž hranice se neustále posouvají. Reklamní kampaň na internetu bude založena na propojení různých online kanálů, jejichž celkový součet bude efektivnější než jakákoli jednotlivá a samostatná reklama.
Online reklamní kampaň přináší okamžité výsledky a je vhodná například při prodejních akcích, při uvedení novinky na trh, atd. Díky reklamní kampani oslovíte vaše zákazníky i zákazníky vaší konkurence.
Naše reklamní kampaň se skládá ze 3 částí - videoreklama + PPC bannery + social media marketing.

01) Video reklama

V rámci reklamní kampaně video reklama zajistí, aby cílové publikum našlo reklamní sdělení např. na YouTube ve svých PC, i chytrých telefonech. Může být klasická jako TrueView In-stream se stopáží do 30s a nebo taky jako speciální rychlá video reklama Bumper Ads, která nejde přeskočit.
Pro internetovou reklamní kampaň bude video reklama hlavní částí a na ni budou navazovat další formáty z reklamní kampaně, jako jsou PPC reklamy nebo reklamy na sociálních sítích.

02) PPC bannery

PPC reklamy budou pro reklamní kampaň kompaktní s video reklamou a i díky tomu zákazníci s větší pravděpodobností kliknou na reklamu a nebo budou hledat vaši značku později. Umíme pro reklamní kampaň připravit i responzivní bannery, GIF bannery, Adform bannery či animované HTML5 bannery. PPC systémy pro ČR a SR jsou Google AdWords, Seznam Sklik a Etarget.

PPC reklamní kampaň

03) Sociální sítě

Díky sociálním médiím se připravovaná reklamní kampaň dostane přímo ke správným zákazníkům. Reklamní kampaň v rámci social media marketingu poskytuje pokročilé možnosti cílení. Reklamní kampaň na sociálních sítích je ideální hlavně pro 2 nejznámější - Facebook a Instagram.

Facebook

REKLAMY S PODROBNÝM ZACÍLENÍM

Facebook je pro reklamní kampaň v současnosti celosvětově platformou sociálních médií číslo jedna, takže pokud chcete zvýšit známost vaší značky, je facebook správnou volbou. Má moderní a zajímavé reklamní formáty, spoustu možností cílení reklamy na základě zájmů nebo chování. Pro navazující reklamní kampaň na facebooku vyrobíme tyto formáty: 

 • Video reklama
 • Foto reklama
 • Canvas & Carousel
 • Reklama v Messengeru
reklamní kampaň na facebooku

Instagram

INFORMACE PRO AKTIVNÍ UŽIVATELE

Díky reklamní kampani na Instagramu zvýšíte povědomí o vaší firmě, novém produktu a nebo například službě. poskytnete tak všem svým potenciálním zákazníkům
více informací o svých produktech či službách, čímž zvýšíte známost vaší značky. V rámci reklamní kampaně zvýšíte zároveň i prodeje nebo počet návštěv v kamenném obchodě.
Pro reklamní kampaň na Instagramu pečlivě vyrobíme tyto formáty:

 • Video reklama
 • Foto reklama
 • Rotující reklama
 • Reklama ve Stories

reklamní kampaň na instagramu

VLASTNOSTI REKLAMNÍ KAMPANĚ

DRŽÍME SE PÁR ZÁSADAMI, JAK OSLOVIT ZÁKAZNÍKY

Video reklamy či Bumper Ads reklamy jsou nejvýznamnějším formátem propagace na internetu. Video reklamou se uzpůsobí i bannerová část kampaně a stejně tak bude korespondovat i reklamní obsah na sociálních sítích. Při výrobě reklamní kampaně dodržujeme tyto zásady:

 • Nejdůležitější je nápad a jeho kvalitní zpracování
 • Pečlivá příprava a pochopení zákazníka vede k nejlepším výsledkům
 • I s nižším rozpočtem vyrobíme videospot - např. ze záběrů videobank
 • Videoreklama bude kompaktní se zbytkem reklamní kampaně
online reklamní kampaň

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz