Výroba PPC reklam

Výroba PPC reklamních bannerů, které by měly inspirovat ke koupi. Bannery se zákazníkům ukazují zrovna ve chvílích kdy na internetu hledají věci, které firma nabízí. V Česku se pro PPC reklamy používají PPC systémy AdWords a Sklik, na Slovensku i Etarget. PPC reklama je buď statická, animovaná a nebo s videem. Umíme vyrobit taky responzivní obsahové reklamy i složitější Adform bannery.

Statické bannery

Klasické statické bannery zvýší povědomí o produktu a nebo podpoří značku. Tato PPC reklama je vhodná pro firmy, které chtějí zvýšit povědomí o svých produktech a které taky chtějí marketingově budovat image své značky na internetu. Výhodou statických bannerů je nižší cena.

PPC reklama - responzivní bannery

GIF bannery

Díky gifovým bannerům a její proměnlivé grafice se taky osloví zákazníci, kteří se zajímají o nabízený produkt či službu. Animace souboru GIF spočívá ve střídání obrázků ve smyčce, která se opakuje neustále dokola. Tato PPC reklama přitahuje více pozornosti díky měnícímu se obsahu.

PPC reklama - GIF bannery

HTML5 bannery

HTML5 animované bannery a jejich dynamika, pohyb a měnící se obsah hned zaujme a upoutá pozornost návštěvníka internetových stránek. HTML5 animovaný banner je nejúčinnější PPC reklama, Výhodou HTML5 bannerů mimo jiné je, že se bez problému zobrazuje i v mobilech.

PPC reklama - html5 bannery

PPC reklamy - další formáty

# Responzivní obsahové reklamy
# Adform dynamické bannery
# Video bannery

Copyright 2020 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz | GDPR | Cookies