O nás

Jsme startup - reklamní agentura zabývající se výrobou digitálních formátů a moderním internetovým marketingem. Díky širokému záběru dovedností můžeme nabídnout komplexní a kreativní výrobu od scénáře videoreklamy až po animaci loga. Víme, že digitální prostředí se bude stále vyvíjet, technologie budou přinášet nové a nové výzvy a bude tak potřeba produktivně tvořit zajímavý a zábavný obsah.
V budoucnu se chceme věnovat i zábavným internetovým kampaním, inovativním formátům, kreativním konceptům, internetovým pořadům, či vtipným reklamám.

Jsme tvůrčí skupina, kterým nechybí kreativita, pracovitost ani digitální znalosti. Ovládáme grafický design, animace, psaní scénářů, natáčení videí, postprodukci a umíme třeba i vymyslet kreativní koncept celého marketingu firmy.

V případě potřeby spolupracujeme i s dalšími talentovanými tvůrci, které přizveme do tvůrčího procesu, aby se vždy uplatnil správný mix dovedností a výsledek práce byl tak vždy co nejlepší. Vyhledáme talenty z různých oborů, kterým chceme dát prostor k realizaci při zajímavých projektech. Ať už je to textař, skladatel či talentovaná cukrářka. Vždy je můžem zapojit do tvůrčího procesu tak, abychom projekty obohatili o další zajímavé možnosti.

Snažíme se vždy pro každou firmu najít vždy to nejlepší řešení a přesně takový balíček služeb, který bude pro danou firmu nejvhodnější a který bude přinášet ty nejlepší výsledky.

Nejraději máme dlouhodobé spolupráce.

ZNALOSTI A DOVEDNOSTI

Adobe CC 2019 - Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere, After Effects, Animate

%

Art direction

%

Scénáře, stoaryboardy

%

Kamera, střih, postprodukce

%

Digitální znalosti

%

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz