Digitální startup

Jsme začínající tým, zabývající se výrobou digitálních formátů, videoprodukcí a moderním internetovým marketingem. Díky širokému záběru dovedností můžeme nabídnout komplexní výrobu od scénáře video reklamy až po originální etikety na láhve. Víme, že digitální prostředí se bude neustále vyvíjet, technologie budou přinášet další výzvy a bude tak potřeba produktivně tvořit zajímavý a zábavný obsah. V budoucnu se chceme věnovat multimediálnímu obsahu, zábavným internetovým kampaním, inovativním formátům, kreativním konceptům, internetovým pořadům, či vtipným reklamám.

Jsme tvůrčí skupina kreativců, kterým nechybí kreativita, pracovitost, invence, ani moderní digitální znalosti. Ovládáme grafický design, animace, psaní scénářů, natáčení videí, postprodukci a umíme i vymyslet kreativní koncept marketingu firmy, který vypracujeme v rámci přehledné prezentace.

Externě spolupracujeme s dalšími talentovanými tvůrci, které přizveme do tvůrčího procesu, aby se vždy uplatnil správný mix dovedností a výsledek práce byl tak vždy co nejlepší. Ať už je to talentovaný textař, ilustrátor, zpěvák či cukrářka. Vždy je můžem zapojit do tvůrčího procesu tak, abychom projekty obohatily o další zajímavé možnosti.

Snažíme se vždy pro každou firmu najít vždy to nejlepší řešení a přesně takový balíček služeb, který bude pro danou firmu nejvhodnější a který bude přinášet ty nejlepší výsledky.

ZNALOSTI A DOVEDNOSTI

Adobe CC 2019 - Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere, After Effects, Animate

%

Art direction

%

Psaní námětů, scénářů, příprava storyboardů

%

Kamera, střih, postprodukce

%

Digitální znalosti - Adform, HTML5, Cinemagraph, apod.

%

Copyright 2020 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz | GDPR | Cookies