MICROSITE

Stránka, která

Mikrostránka, věnovaná pro konkrétní produkt, službu, soutěž, atd.

tvorba microsite

Jaké je využití microsite?

Microsite slouží jako přehledná webová prezentace nového produktu,
prodejní akce, nabízených služeb, pořádané soutěže, apod.

PREZENTACE

Přehledná a moderní webová prezentace pro podoru prodeje nového produktu, nabídku služeb a nebo se dá například využít i jako svatební web.

SOUTĚŽ

Originální microsite se slevovými vouchery, slevovými kódy nebo lákavou eventovou soutěží pro rozšíření povědomí o vaší značce a produktu.

LIVESTREAM

Přilákejte zákazníky na zajímavý přímý přenos z akce, prodejny, večírku nebo třeba ze zákulisí výroby produktu či realizace služeb.

PRODEJNÍ AKCE

Poutavá reklamní stránka je prostorem pro nabídnutí akce, dárku zdarma, zveřejnění podrobností k věrnostnímu programu a podobně.

Co je microsite? 
Jde o mikrostránky s vlastní doménou pro podporu hlavního webu. Kvalitní microsite přiláká zákazníka moderním designem, přehlednou navigací a jasným sdělením. Používá se pro podrobnější prezentaci konkrétního produktu, slevové akce, zajímavé nabídky a podobně.

Obraťte se na nás a připravíme pro vás mikrostránku na míru od nápadu, přes SEO, až po kompletní realizaci.

Jaké jsou druhy microsites? ↓

REKLAMNÍ MICROSITE

Tvorba microsite - reklamní

Reklamní microsite je ideální pro prodejní akce, výprodeje a další informace k prodávaným produktům. Na stránku budou odkazovat specializované PPC reklamy.

SOUTĚŽNÍ MICROSITE

Tvorba microsite - soutěžní

Přilákejte nové zákazníky a udržte kontakt s těmi stávajícími díky soutěžním microsites. Na přehledné webové stránce představíte podmínky soutěže i ceny.

PRODUKTOVÝ MICROSITE

microsite produkt

Na produktové microsite představíte svůj nový produkt se všemi podrobnostmi. Může se jednat o samostatnou prodejní stránku či podporu většího webu.

SVATEBNÍ WEB

svatební microsite

Nechte si připravit svatební web. Díky této microsite budou svatební hosté informováni o místě a času svatebního obřadu a taky se dále se dozví i o programu svatby či svatebním menu.

WEB PRO LIVESTREAM

microsite pro livestream

Připravte na svých stránkách atraktivní obsah v podobě přímého přenosu ze zajímavé události a nebo třeba akvária s rybičkami. Získaný materiál můžete využít pro vytváření postů na Facebook a Instagram.

EXPORTNÍ MICROSITE

Tvorba microsite - exportní

Tvorba microsite pro export pomůže při expanzi na zahraniční trhy. Díky této prezentaci mohou váš projekt objevit noví lidé a bez zbytečně velkých nákladů vyzkoušíte fungování na zahraničním trhu.

Copyright 2020 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz | GDPR | Cookies