Výroba Instagram reklam

Výroba reklam pro firemní Instagram marketing. Na Instagramu jsou uživatelé, kteří ve svém mobilu čerpají inspiraci, ať už hezkými fotkami, videi nebo skrze Instagram Stories. Instagram nabízí vizuálně propracované a intuitivní prostředí, ve kterém se může formou poutavých fotek či videí vyprávět v rámci social media marketing příběh buď sponzorovanými formáty a nebo ve spolupráci s influencery.

Instagram video reklama

Instagram video reklamy dokážou nejlépe popsat produkt či službu pro cílové publikum díky síle obrazu, zvuku, pohybu a zaujmout tak pozornost uživatelů. Video reklamy na Instagramu jsou buď ve formátu na šířku a nebo ve formátu čtvercovém. Můžou být i součástí Instagram Stories.

Instagram foto reklama

Foto reklama musí být velmi atraktivní, měla by mít i nějakou vizuální strategii a vyprávět příběh i díky Instagram Stories. Tento typ vizuálně poutavé reklamy na Instagramu je vhodný, pokud upřednostňujete vizuální propagace vašich produktů či služeb v jednoduché a atraktivní podobě.

instagram reklama - foto reklama

Instagram Stories

Díky svému vertikálnímu formátu se reklama na instagramu zobrazuje v populární sekci reklam Instagram Stories, kde jsou sestříhané a poskládané do krátkého příběhu. V mobilech se zobrazují přes celou obrazovku, takže sestříhané videa nebo fotografie vtáhnou uživatele vždy do obsahu.

instagram stories - reklama na instagramu

Další formát reklamy na Instagramu

#  Instagram rotující reklama

Formáty pro Facebook

Poptávka

Potřebujete připravit reklamy na Instagram

nebo přímo Instagram Stories?

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz