Instagram reklama

Výroba Instagram reklam a příspěvků. Reklama na Instagramu je velmi účinná, protože na této sociální síti jsou pravidelní uživatelé, kteří ve svém mobilu čerpají inspiraci či odreagování. K tomu slouží fotky, videa, animace a nebo příběhová reklama Instagram Stories. Instagram reklama má vizuálně propracované a intuitivní prostředí. Diváky upoutá hlavně hezky zpracovaná Instagram reklama, která je buď vizuálně zajímavá, obsahově originální a nebo vtipná. Ideální je tedy reklama Instagram Stories. 

Instagram reklama - video

Reklama na Instagramu - video reklama zaujme pozornost diváků a dokáže nejlépe popsat produkt či službu pro cílové publikum díky síle obrazu a zvuku. Video reklama na Instagramu je buď ve formátu na šířku a nebo ve formátu čtvercovém. Může být i jako součást Instagram Stories.

Instagram reklama - foto

Foto reklama na Instagramu musí být atraktivní. Tento typ vizuálně poutavé reklamy je vhodný, pokud upřednostňujete vizuální propagace vašich produktů či služeb v jednoduché a atraktivní podobě. Může mít i vizuální strategii a vyprávět příběh i díky Instagram Stories. 

instagram reklama - foto reklama

Instagram Stories

Díky svému vertikálnímu formátu se reklama na instagramu zobrazuje v populární sekci - reklama Instagram Stories, kde jsou sestříhané a poskládané jednotlivé části do krátkého příběhu. V mobilech se zobrazují přes celou obrazovku, takže sestříhané videa nebo fotografie vtáhnou uživatele vždy do obsahu. Reklama Instagram Stories má největší míru konverze uživatelů.

Reklama Instagram Stories

Další formát Instagram reklamy

#  Instagram rotující reklama

Formáty pro Facebook

Copyright 2020 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz | GDPR | Cookies