Instagram reklama

Výroba reklam pro firemní Instagram marketing. Na Instagramu jsou uživatelé, kteří ve svém mobilu čerpají inspiraci, ať už hezkými fotkami, videi nebo skrze Instagram Stories. Instagram nabízí vizuálně propracované a intuitivní prostředí, ve kterém se může formou poutavých fotek či videí vyprávět v rámci social media marketing příběh buď sponzorovanými formáty a nebo ve spolupráci s influencery.

Instagram videoreklama

Instagram video reklamy dokážou nejlépe popsat produkt či službu pro cílové publikum díky síle obrazu, zvuku, pohybu a zaujmout tak pozornost uživatelů. Videoreklamy na Instagramu jsou buď ve formátu na šířku a nebo ve formátu čtvercovém.

Instagram Fotoreklama

Foto reklama musí být velmi atraktivní, měla by mít i nějakou vizuální strategii a vyprávět příběh. Tento typ vizuálně poutavé reklamy na Instagramu je vhodný, pokud upřednostňujete vizuální propagace vašich produktů v jednoduché, přehledné a atraktivní podobě.

instagram reklama - foto reklama

Instagram Stories

Díky svému vertikálnímu formátu se reklamy zobrazují v populární sekci reklama Instagram Stories, kde jsou sestříhané a poskládané do krátkého příběhu. V mobilech se zobrazují přes celou obrazovku, takže sestříhané videa nebo fotografie vtáhnou uživatele vždy do obsahu.

instagram stories

Další formát Instagram reklamy

→ Rotující reklama

Formáty pro Facebook

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz