Výroba facebook reklam

Výroba reklam pro firemní facebook marketing. Reklamy na facebooku mají skvělé možnosti cílení podle věku, pohlaví, či zájmů. Facebook reklama se může vysílat v rámci celé republiky, můžou se díky ní oslovit zákazníci jen v blízkém okolí a nebo i v cizích zemích při exportu do zahraničí. Ať už se použije video, fotka, text a nebo kombinace všech prvků, facebook reklama se dá využít při jakémkoliv sdělení.

Facebook video reklama

Uživatelé Facebooku kvitují převážně zajímavý video obsah, který je ve sdělení vždy silnější než jakýkoliv jiný formát propagace. Pomocí facebook video reklamy můžete na facebooku prezentovat vše podstatné. Formát videa je MP4 nebo MOV a rozlišení minimálně 720p.

Facebook foto reklama

Správně fungující fotoreklama na facebooku má obsah a kreativitu přizpůsobenu zákazníkům či publiku, který tento nebo podobný obsah vyhledává. Pro vyšší úspěšnost fotoreklam se doporučuje maximálně 20% textu v poměru s celou plochou obrázku.

reklama na facebooku

Facebook Canvas & Carousel

Reklamy canvas a carousel jsou určené převážně pro mobilní zařízení. Tato sofistikovaná interaktivní prezentace umožní vždy v mobilech sdělení přes celou obrazovku, přičemž může obsahovat videa, obrázky, tlačítka, propojené fotografie, texty a další.

facebook canvas a carousel

Další formáty facebook reklamy

# Facebook Stories
# Rotující formát
# Sbírka
# Reklamy v Messengeru

Formáty pro Instagram

Poptávka

Potřebujete připravit reklamy

pro váš Facebook?

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz