Facebook reklama

Výroba reklam pro firemní facebook marketing. Reklamy na facebooku mají možnosti cílení podle věku, pohlaví, či zájmů. Facebook reklama se může vysílat v rámci celé republiky, můžou se díky ní oslovit zákazníci jen v blízkém okolí a nebo i v cizích zemích při exportu do zahraničí. Při použití videa, fotek, animací a textů se můžou vytvořit i zajímavé formáty typu Facebook Canvas, Carousel a nebo Stories.

Facebook reklama - video

Zajímavý video obsah je ve sdělení vždy silnější než jakýkoliv jiný formát. Pomocí video reklamy můžete na Facebooku prezentovat vše podstatné. Formát videa je MP4 nebo MOV a rozlišení minimálně 720p. Video může být součástí Facebook Canvas, Carousel a taky Facebook Stories.

Facebook reklama - foto

Správně fungující fotoreklama na facebooku má obsah přizpůsobenu zákazníkům, kteří tento nebo obsah vyhledávají. Pro vyšší úspěšnost fotoreklam se doporučuje maximálně 20% textu v poměru s celou plochou obrázku. Foto reklama může být součástí Facebook Canvas, Carousel a Stories.

Reklama na facebooku

Facebook Canvas & Carousel

Reklamy Facebook Canvas a Carousel jsou určené převážně pro chytré telefony. Tato interaktivní prezentace přes celou obrazovku může obsahovat zajímavé videa, obrázky, tlačítka, propojené fotografie, texty a další. Facebook Canvas a Carousel je ideální prezentace do mobilu.

Facebook canvas a carousel

Další formáty facebook reklamy

# Facebook Stories
# Rotující formát
# Sbírka
# Reklamy v Messengeru

Formáty pro Instagram

Copyright 2020 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz | GDPR | Cookies